Προτεραιότητα του έργου η εκτίμηση ποσοτήτων νερού με γνώμονα το περιβάλλον. Βόρεια Ελλάδα – Οκτώβριος / 2021
Φορέας Υποδοχής: Ινστιτούτο Θαλάσσιων Βιολογικών Πόρων και Εσωτερικών Υδάτων – ΕΛ.ΚΕ.Θ.Ε
Το ερευνητικό έργο υποστηρίχτηκε από το Ελληνικό Ίδρυμα Έρευνας και Καινοτομίας (ΕΛ.ΙΔ.Ε.Κ.) στο πλαίσιο της Δράσης «2η Προκήρυξη ερευνητικών έργων ΕΛ.ΙΔ.Ε.Κ. για την ενίσχυση Μεταδιδακτορικών Ερευνητών/τριών» (Αριθμός Έργου:454).
![](https://flowtech.hcmr.gr/wp-content/uploads/2021/10/IMG_20211016_163821_3-1024x576.jpg)
![](https://flowtech.hcmr.gr/wp-content/uploads/2021/10/IMG_20211016_165639_3-576x1024.jpg)
![](https://flowtech.hcmr.gr/wp-content/uploads/2021/10/IMG_20211016_172903_3-576x1024.jpg)
![](https://flowtech.hcmr.gr/wp-content/uploads/2021/10/IMG_20211016_173133_3-1024x576.jpg)
![](https://flowtech.hcmr.gr/wp-content/uploads/2021/10/IMG_20211016_173425_3-1024x576.jpg)